EKO KOSZ PREZENTOWY

KOSZ

Dla wszystkich, którzy pragną ofiarować najbliższym wyjątkowy prezent.

Wraz z fimą BUKIET DLA BOBASA stworzyliśmy EKO KOSZ PREZENTOWY. Pięknie zapakowany upominek, który ucieszy każdego miłośnika naturalnych kosmetyków, pieluszek wielorazowych lub zdrowej żywności.

W zakładce EKO PREZENT przygotowaliśmy już gotowe zestawy prezentowe z okazji urodzin i narodzin, które wraz z dedakcją mogą zostać wysłane bezpośrednio do obdarowywanej osoby. 

Jeżeli chcą Państwo stworzyć własną kompozycję – wystarczy zrobić u nas zakupy i w uwagach do zamówienia wpisać hasło: PREZENT*. Kupione przez Państwa produkty zostaną zapakowane i wysłane  pod wskazany adres. Dodatkowo, do każdego kosza dołączamy kupon rabatowy 10% na dowolne zakupy w sklepach BIO i EKO. 

* koszt tej usługi to tylko 10zł

Usługa EKO KOSZ PREZENTOWY jest również skierowana do firm i instytucji. Realizujemy dowolne zamówienia na kosze z produktów z całego naszego asortymentu. Termin realizacji to 2 dni robocze.

Zamówienia można składać:

- telefonicznie: 32 297 57 30 lub 693 701 666 (pn-pt 8:00-16:00)

- mail'em: sklep@bioieko.pl lub bioieko.sklep@gmail.com ( w treści maila prosimy o podanie wybranych produktów, okazję oraz danych podmiotu na który ma zostać wystawiona faktura VAT).

OTO PRZYKŁADOWE KOSZE:

lawendakosz pukka

 kosz kikkokosz bentley

Comments are closed.